ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ

ironic-twist


ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2016 -2018

( ΕΞΕΛΕΓΕΙ ΤΗΝ 02 ΜΑΪΟΥ 2016 )

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μαρία ΛΑΓΟΥΔΗ -ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ του Ιωάννη

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεώργιος ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ του Παναγιώτη

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Ζαχαρούλα ΓΑΪΤΑΝΑΚΗ του Παναγιώτη  ( ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΤΗΝ 07-02-2017 )

ΤΑΜΙΑΣ: Έλενα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΛΛΗ του Χρήστου

ΜΕΛΟΣ: Παναγιώτης ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ του Δημητρίου

ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ του Αθανασίου

ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ του Γρηγορίου

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ιωάννης ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ του Παναγιώτη ( ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΤΗΝ 07-02-2017 )

Δημήτρης ΚΑΛΟΜΑΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου


ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΤΟΣ 2004 ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 2016

  • Από 9 Μαϊου 2004 έως 24 Απριλίου 2006

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αργυρόπουλος Αθανάσιος

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ανδριώτης Σπυρίδων

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Λαμπροπούλου Χριστίνα

ΤΑΜΙΑΣ: Παπαδημητρίου Παναγιώτης

ΜΕΛΟΣ: Κράνη Βάσω

  • Από 24 Απριλίου 2006 έως 28 Απριλίου 2008

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αργυρόπουλος Αθανάσιος

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αναστόπουλος Αθ. Παναγιώτης

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Μπαϊλού – Λαμπροπούλου Χριστίνα

ΤΑΜΙΑΣ: Παπαδημητρίου Παναγιώτης

ΜΕΛΟΣ: Λαμπρόπουλος Ηλίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ:  Γεωργόπουλος Γεώργιος

Σιαμπάνος Στ. Γεώργιος

Χαρίτος Λ. Παναγιώτης

  • Από  28 Απριλίου 2008 έως 5 Απριλίου 2010

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αργυρόπουλος Αθανάσιος

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Λαμπρόπουλος Ηλίας

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Σκόκου – Παπαδημητρίου Αντωνία

ΤΑΜΙΑΣ: Παπαδημητρίου Παναγιώτης

ΜΕΛΟΣ: Αναστόπουλος Π. Αναστάσιος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: Γεωργόπουλος Γεώργιος

Παπαδόπουλος Χρήστος

  • Από 5 Απριλίου 2010 έως το 2012

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αργυρόπουλος Αθανάσιος

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Λαμπρόπουλος Ηλίας

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Μπαϊλού – Λαμπροπούλου Χριστίνα

ΤΑΜΙΑΣ: Παπαδημητρίου Παναγιώτης

ΜΕΛΟΣ: Αναστόπουλος Π. Αναστάσιος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: Γεωργόπουλος Γεώργιος

Χαρίτος Λ. Παναγιώτης

  • Από 16 Απριλίου 2012, έως 21 Απριλίου 2014

Πρόεδρος: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΜΑΡΙΑ ΛΑΓΟΥΔΗ – ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ
Γραμματέας: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ταμίας: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Λ. ΧΑΡΙΤΟΣ
Μέλος: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝ. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αναπληρωματικά μέλη: ΗΛΙΑΣ Λ. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΕΝΑ ΧΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Για την Εξελεγκτική Επιτροπή ορίστηκαν οι:
ΕΛΕΝΗ ΠΑΝ. ΧΑΡΙΤΟΥ και
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΝ. ΓΑΪΤΑΝΑΚΗ

21-04-2014 έως 02-05- 2016

Πρόεδρος: Παναγιώτης Παπαδημητρίου
Αντιπρόεδρος: Αναστάσιος Παν. Αναστόπουλος
Γραμματέας: Μαρία Λαγούδη – Καλόμαλου
Ταμίας: Παναγιώτης Λ. Χαρίτος                                                                         Μέλος: Εμμανουήλ Αθαν. Αργυρόπουλος
Αναπληρωματικά Μέλη: Αθανάσιος Παν. Αργυρόπουλος
και Γεώργιος Γεωργόπουλος

 Εξελεγκτική Επιτροπή:
Ζαχαρούλα Παν. Γαϊτανάκη
Ελένη Παν. Χαρίτου
και αναπληρωματική η Μοσχούλα Δεσποτίδη.


ΣΗΜΑ3γ